Filmy reklamowe, dokumentalne,spoty promocyjne, timelapsy z inwestycji, filmy przyrodnicze

Jako profesjonaliści przygotowujemy film w oparciu o potrzeby danej branży.Istotny jest dla nas każdy etap przygotowania filmu: od spotkania lub rozmowy przez telefon, poprzez wspólne planowanie i układanie scenariusza, aż do filmowania i wykonywania montażu. Warto dodać, że możemy układać scenariusz samodzielnie lub – po prostu – realizować projekt dostarczony przez klienta. 

Tworzymy materiały filmowe, które skutecznie wpłyną Twoją rozpoznawalność. Od lat zajmujemy się także przygotowywaniem reportażów społecznych oraz filmów przeznaczonych dla korporacji. Pracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorstwami, agencjami i artystami. Realizujemy również zlecenia nietypowe, idealnie dopasowane do oczekiwań klienta.

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany technologicznie sprzęt pozwalają nam na nagrywanie najwyższej jakości video. Wiemy, że filmy to nie tylko obrazy, ale również emocje, dlatego podczas wykonywania swojej pracy dbamy o każdy szczegół. Jesteśmy mobilni, działamy nie tylko na terenie Leszna i okolic, ale praktycznie na terenie całej Polski.