Wyróżnij się spośród konkurencji i rozpocznij swoją przygodę z dronem! Nagrywanie filmów oraz fotografia z wykorzystaniem bezzałogowego statku latającego to nasza specjalność. Realizujemy materiały promocyjne oraz wizerunkowe praktycznie dla każdej branży. Jeśli jest taka potrzeba, obrabiamy je dodatkowo przy pomocy odpowiednich narzędzi. W przypadku filmów, razem z klientem przygotowujemy prosty scenariusz lub harmonogram poszczególnych zdjęć.

Proponowane przez nas technologie wykorzystuje w reklamie wiele firm,instytucji, hoteli i pensjonatów. Marzysz o tym, aby sfilmować zawody sportowe lub imprezy okolicznościowe? Ujęcia z drona również dla Ciebie będą świetnym rozwiązaniem. Zdjęcia i filmy z lotu ptaka przydają się w pracy deweloperów, agencji nieruchomości oraz firm budowlanych. Bez problemu uwieczniamy na fotografiach postęp budowy nieruchomości, robimy zdjęcia przemysłowe oraz przeznaczone do architektonicznych wizualizacji 3D. Wykonujemy panoramy sferyczne 360°, fotografujemy różnego rodzaju atrakcje turystyczne i krajobrazy.

Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt z wymienną optyką – dzięki temu uzyskujemy jakość, której nie są w stanie osiągnąć małe drony. Wyróżnia się on wyjątkową stabilnością oraz wysoką rozdzielczością. Warto dodać, że niestraszne nam niekorzystne warunki pogodowe – jesteśmy w stanie kręcić filmy i robić zdjęcia o każdej porze roku. Jednocześnie uwzględniamy wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa, przestrzegamy przepisów prawa lotniczego. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz badania lotniczo-lekarskie.